Jesteś tutaj: Książki "Basia i jej granice"

"Basia i jej granice"

Pewnie mało kto nie zna serii książeczek o Basi i jej przygodach. 

Tym razem doświadczamy edukacji na temat granic. Basia uczy się na emocjonalnego znaczenia słowa granice. Dowiaduje się o tych, których przekroczenie powoduje nasze złe samopoczucie. Cudowna pozycja książkowa, która swoimi treściami wychodzi na przeciw potrzebom rodzin. Całych rodzin. Nie tylko dzieci. Moim zdaniem to także książka dla rodzica.

lIu jest wśród nas rodziców, którzy w gonitwie dnia codzienniego zapominają o sobie, o swoich potrzebach, o tym, że permanentne przekraczanie naszych wewnętrznych granic może spowodować szkody w relacjach z bliskimi lub nałożyć fałszujący filtry na to jak postrzegamy naszą rolę w życiu rodzinnym. 

Korzystajmy z mądrych książek dla dzieci, by przy okazji spędzanego czasu z dzieckiem, zadbać też o siebie... Lub zwyczajnie sobie o sobie przypomnieć. Poczuć siebie... 

Fundacja Kropka w Kropkę ma na celu zajmowanie się prawidłowym rozwojem dzieci, zgodnym z ich naturalną, indywidualną potrzebą. Ma za zadanie wywarcie wpływu na postawy społeczne wspierające ten proces.

Ponadto powstała po to by:
- rozwijać
- wpierać
- pomagać
- motywować

...zagubionych dorosłych w świecie dzieci.

Kontakt

kropkawkropkefundacja@gmail.com

NA SKRÓTY