Jesteś tutaj: O fundacji

O fundacji

W świecie przepełnionym informacjami zawsze brakowało nam miejsca "sitka", które odsieje te złe a zostawi właściwe. Właściwe dla rodziny. Tj. Rodziców i dzieci. Informacji na których rodzice mogą opierać i budować silną oraz szczęśliwą rodzinę. Gdzie każde działanie będzie wypełniało luki i torowało drogę do zdrowego i pięknego rozwoju młodego człowieka.

Spróbowaliśmy stworzyć takie miejsce. 
Czy nam się udaje... :) 

Tymczasem...

Możecie u nas zapoznać się z recenzjami i rekomendacjami książek dla rodziców, a także dla dzieciaków. Możecie też poczytać na temat rozwoju dzieciaków, uważnego rodzicielstwa, czy wsparcia rodziców etc. Zapraszamy również do zapoznania się z akcjami przez nas prowadzonymi czy projektami w których możecie wziąć udział. Jednak przede wszystkim zapraszamy na nasz profil na Facebooku i Instagramie. Tam będziecie z nami w bardziej dynamicznym wydaniu. 

Bądźcie z nami - my jesteśmy tylko dla Was.

Fundacja Kropka w Kropkę ma na celu zajmowanie się prawidłowym rozwojem dzieci, zgodnym z ich naturalną, indywidualną potrzebą. Ma za zadanie wywarcie wpływu na postawy społeczne wspierające ten proces.

Ponadto powstała po to by:
- rozwijać
- wpierać
- pomagać
- motywować

...zagubionych dorosłych w świecie dzieci.

Kontakt

kropkawkropkefundacja@gmail.com

NA SKRÓTY