Jesteś tutaj: Projekty Warsztaty konwersacyjne z angielskiego dla mam.

Warsztaty konwersacyjne z angielskiego dla mam.

Czy Mama na "urlopie" potrzebuje relaksu i poczucia, że jej rozwój nie stoi w miejscu?

Jeżeli jesteś Mamą na urlopie wychowawczym lub macierzyńskim i twierdząco kiwasz głową musisz do nas dołączyć.
Jeżeli czujesz, że Twój angielski utknął Ci w gardle i dostajesz gesiej skórki gdy musisz go użyć w życiu codziennym, dołącz do nas!

Zapraszamy na 3miesięczne warsztaty konwersacyjne z angielskiego "Mamo, Mów Your English". Przychodzicie raz w tygodniu, dzieci się bawią ze sobą, mimochodem także zatapiają się w języku (mózg Twojego dziecka jest teraz chłonny jak gąbka, gdy już będzie w szkole, trochę ta chłonność zwolni) - będzie to też świetna preadaptacja do placówki - zapewne za jakiś czas nastąpi Wasze rozstanie :) Chcem y też i tę sprawę Wam ułatwić. 

Możesz już wypełnić formularz zapisów i czytać dalej :) -> https://forms.gle/iggfDd1CXSqxWpmz7

Sama pomyśl ile korzyści:
1. Dziecko korzysta tu i teraz (zabawa), jego mózg korzysta (osłuchuje się z językiem mimochodem), jego pewność siebie korzysta (preadaptacja, zabawa z dziećmi w podobnym przekroju wiekowym. W przedszkolu oczywiście w salach dzieci mają zajęcia z dziećmi w swoim wieku (w większości) ale po zajęciach w sali, wszedzie dzieci bawią się razem. Ze wszystkich grup. Nie bój się, że i u nas dzieci będą w różnym wieku. To uspołecznia!)
2. Masz "wychodne" na trochę inny świat niż codzienne obowiązki. Pogaduchy, towarzystwo, tak naprawdę relax. Będzie dużo śmiechu i radości. Twoja przepona skorzysta, a za tym Twoje zdrowie. Przepona przy dzieciach jest zawsze lekko zgięta, bo My Mamy chodzimy zgięte :D Pomożemy ją przećwiczyć, rozruszamy :) 
3. Nie generując wyrzutów sumienia - rozwijasz się!!! Która mama nie ma tak, że jak robi coś dla siebie (przede wszystkim przy małych dzieciach) to goni z ramienia takiego małego podpowadacza "powinnaś ten czas spędzić z dzieckiem, powinnaś być teraz z dzieckiem, zdążysz zrobić coś dla siebie...dziecko, dziecko, dziecko..." Zapewniam Was, że 99,9% z nas tak ma, nim dzieci "wyrosną". Dlatego też bierzesz malucha pod pachę - i biegniesz do nas. U nas Twój rozwój nie stoi w miejscu, a dziecko nic nie traci. Ba!!! Ile korzyści dla niego (patrz punkt pierwszy) 

Kojarzycie polski sposób nauczania? Nie jest ciekawy. Uczenie języka na sucho...
U nas będzie wszystko inaczej.
Zupełnie inaczej.
Będzie z sensem i naturalnie.
Tak jak Mama i jej mózg potrzebuje.

Szczegóły:
- forma piknikowa
- mimo, że pod dachem. Zabierz swoje dziecię, wszystko co ono potrzebuje. Jedzenie, zabawki i kocyk piknikowy. Chcesz zabrać poduchę. Bierz! Macie czuć się swobodnie.
Acz miejsca w których będą odbywały się zajęcia również mają przystosowaną przestrzeń dla Twojego malucha. To my dajemy od siebie! 

Dzieci są a mamy mówią. Od wejścia po wyjście. Obojętnie jak. Ale mówią TYLKO po angielsku.
To jest najważniejsza zasada. Nawet gdy na poczatku będziesz mówić "rękami", czy jak Twoje dziecko gdy uczy się mówić, nie ważne. Zupełnie nie ważne. Najważniejsze jest, żebyś poczuła się bezpiecznie i zaczęła mówić, bo tylko przyjdzie Ci do głowy. Brakuje Ci słów, masz telefon a w nim słownik. Korzystaj!!! Tak jak potrzebujesz. Potrzebujesz z tradycyjnego słownika - kartkuj! Albo opisuj innymi słowami co chcesz powiedzieć. Moderator-lektor będzie tuż obok, pomoże. Z każdym tygodniem będziesz mówić płyniej. Nikt Cię nie będzie oceniał. Nikt nie będzie poganiał. Każdy ma swój rytm i czas. Ważne by chcieć i walczyć ze strachem. Po kilku spotkaniach poczujesz moc. Zobaczysz! Przyjdz i przekonaj się. To będzie doskonała inwestycja w siebie. 

- kto będzie prowadzić? - moderator-lektor. A raczej lektorka. Nasze lektorki to także mamy. Rozumiejące Cię i Twój sposób funkcjonowania. Dlaczego moderator, ponieważ to Ty i inne osoby z grupy będą mówić przede wszystkim. Lektor wesprze kiedy trzeba ale przede wszystkim będzie moderował rozmowy. Takich zajęć jeszcze nie było. W Szczecinie? Nie. Wszędzie nie było! w całej Polsce. 

- jak będzie uczył nauczyciel? - nie ma u nas nauczyciela, ani krzeseł, ani zeszytów, ani zadań domowych ani ani... Nic nie będzie Wam przypominało schematu polskiej szkoły... Jest moderator, który sprawi, że będziecie mówić i chłonąć wiedzę. Słyszałaś o immersji językowej? To metoda tzw.zanużania w języku. My postaramy się sprawić byś czynności które robisz codziennie zamieniły się na te w języku. By oprócz naszych rozmów otaczał Cię język bez dużego wysiłku z Twojej strony. Magia? Nic z tych rzeczy. Przyjdź do nas i sama sprawdź, że to nie żart...

- a o czym będziecie mówić? - same zadecydujecie!!! Tak! Moderator zbierze kilka Waszych propozycji i wyłonicie jeden temat. A Mamy już wiedzą o czym porozmawiają... :) chcecie porozmawiać o czymś co Was męczy, albo o tematach zawodowych. Bardzo proszę... Nie macie pomysłu, bo była noc nieprzespana (34567 z rzędu) nic nie szkodzi. Moderatorka-lektorka już o Was zadba.

- ale jak? bez zadań domowych? - bez! Jedynie dostaniecie po zajęciach ciekawostki na maila, by nie wychodzić z rozkręcania się. Tak jak przykazania w zdrowej diecie... Przyjdź, przyjdź i przekonaj się. Za to przed zajęciami na maila dostaniecie pakiet do rozmów w danym temacie, byście na zajęciach czuły się pewniej i już wiedziały z czego korzystać.

- a stres przed grupą i nieznanym. No i mówieniem...? - minimalizujemy jak się da. Tak jak wyżej napisałam: przed każdymi zajęciami otrzymacie pakiet pomocnych zwrotów, słów etc. Możecie legalnie z nich korzystać cały czas podczas zajęć. I z czego tylko chcecie. Byle mówić, mówić, mówić...

- ilość osób w grupie? - 8 osób, do doskonała liczba by móc poszaleć. Uwierzcie. Przećwiczone. 

- gdzie? - 
1. W Cafe Niebko w Szczecin-Centrum (godziny poranne)
2. W Ogrodzie Montessori w Przecławiu (godziny popołudniowe)
3. W Chatce Stuk-Puk w Szczecin-Gumieńce (godziny poranne)
♥️ Wybierz bliskie Tobie miejsce

- kiedy? - do wyboru:
Albo o 10:00 rano, albo o 17:00 w zależności od wybranego miejsca.

- czas trwania? -  czas zajęc do 1,5h, czas trwania kursu/warsztatów to 3 miesiące.

- start? - drugi tydzień marca 2020 r. ( w zależności od wyboru dnia) 

- jaki koszt? - 3miesięczne spotkania, raz w tygodniu to koszt 280 zł/miesiąc. 

Podsumowując - zapraszamy z dziećmi, z dobrym nastrojem i nastawieniem, bez stresu i blokad. A jeżeli taką macie i zostaniecie z nami chwilę dłużej to poznacie coacha językowego, który wiele językowych blokad pomoże Wam pokonać.

Prowadzimy zapisy i pytania - wyślij maila: kropkawkropkefundacja@gmail.com
Albo od razu zapisz się na warsztaty -> FORMULARZ ZAPISÓW -> https://forms.gle/iggfDd1CXSqxWpmz7